Zahradní nábytek z tuzemska,

ciziny ale i vlastní výroby...

Nepřihlášený uživatel
0
My Cart
0
×
 x 

0

Zahradní nábytek Liška je tradiční výrobce dřevěného zahradního nábytku. Firma zahradní nábytek nejen vyrábí, ale stará se i o jeho distribuci do obchodů a přímý prodej nejen přes vlastní zahradní centrum ve Velkém Meziříčí, ale i přes zahradní centra a obchody se zahradním nábytkem v celé České republice. Firma též provozuje vlastní internetový obchod, kde si zákazníci mohou zakoupit nejen kvalitní masivní dřevěný nábytek z borového dřeva, ale rovněž i zahradní nábytek jiných výrobců a z dalších materiálů jako je kovový zahradní nábytek, dřevěný zahradní nábytek ze smrkového dřeva, teakový zahradní nábytek, plastový zahradní nábytek, ale i doplňky na zahradu a k zahradnímu nábytku jako jsou slunečníky, dětská pískoviště, zahradní chaty a domky nebo polstry k zahradnímu nábytku.

Výrobce Zahradní nábytek Liška má, jak již bylo řečeno, dřevěný zahradní nábytek z borovice, tedy z borového dřeva a to konkrétně z masivu. Masivní zahradní nábytek je nejen odolný vůči opotřebení, ale je i robustní a má tak nesrovnatelně větší životnost než zahradní nábytek z různých slepenců a podobně. Firma vyrábí a prodává dřevěné zahradní stoly, židle, křesla, lavice, stoličky, dřevěné květináče, dětské piskoviště i dřevěné květináče. Jedná se o tyto sestavy zahradního nábytku: Porto (stůl a čtyři křesla), Sevila (stůl, dvě křesla a lavice, Finland 1 (stůl a dvě lavice), Lorit 1 (stůl a dvě lavice), Rovná 1 (stůl a dvě lavice), Gold (stůl, dvě křesla a lavice pro dvě osoby) a Orb 1 (stůla dvě lavice).

Kromě toho nabízíme dětskou zahradní sestavu (stůl, dvě židla a lavice) a dětské pískoviště. Kromě toho zahrnuje výrobní portfolio i sestavu Hospoda, což je masivní a pevná zahradní lavice se dvěma lavičkami ideální pro letní zahrádky a restaurace. Popisovaný zahradní nábytek si můžete prohlédnout či přímo zakoupit v tomto eshopu.

Výhodou nákupu zahradního nábytku od výrobce je i možnost upravit rozměry zahradního nábytku a snazší domluva při specifických požadavcích na zahradní nábytek. Samozřejmou výhdoou je potom nejen samotný prodej od výrobce, ale i kvalifikovaná rada a doporučení stran výběru zahradního nábytku i při jeho údržbě. Navíc pro zahradní nábytek naší výroby platí doprava po celé ČR zdarma!

×

TOP