Zahradní nábytek z tuzemska,

ciziny ale i vlastní výroby...

Nepřihlášený uživatel
0
My Cart
0
×
 x 

0
NEWTON 2.0 domek - 9x7,5
NEWTON 2.0 domek - 9x7,5
NEWTON 2.0 domek - 9x7,5
NEWTON 2.0 domek - 9x7,5
NEWTON 2.0 domek - 9x7,5
NEWTON 2.0 domek - 9x7,5

NEWTON 2.0 domek - 9x7,5

Dostupnost: Skladem
39 350 Kč
Popis

Představujeme Vám zahradní domek NEWTON 2.0 9x7,5 – dokonalý spojenec pro Vaši zahradu a venkovní prostory. Navržený z prémiového materiálu EVOTECH, tento robustní důmek disponuje neuvěřitelnou odolností vůči vlivům počasí, což zaručuje jeho dlouhodobou spolehlivost a trvanlivost.

DVOJÍ MOŽNOST SESTAVENÍ

S jeho dvojitými stěnami a možností flexibilního sestavení, NEWTON 2.0 9x7,5 se může přizpůsobit jakémukoli prostoru. Stejně tak umístění okna a dveří je možné uzpůsobit. Díky širokým dvojitým dveřím a pevné designové střeše se stává ideálním úkrytem pro širokou škálu zahradního náčiní, nábytku a sekaček. Jeho vysoce odolná podlaha, schopná unést až 150 kg na metr čtvereční, poskytuje spolehlivou základnu pro Vaše potřeby.

DESIGN A FUNKCIONALITA

Výjimečná kombinace moderních prvků s příjemnou dřevěnou estetikou z něj činí atraktivního doplňku vaší zahrady, který nejenže nabízí funkčnost, ale také estetickou hodnotu. S možností vrtání do stěn a širokými větracími otvory je pro vás zajištěna maximální pružnost při jeho využívání.

S NEWTONEM 2.0 9x7,5 můžete být jistí, že máte zahradní domek, který odolává času a přírodě, a přitom nabízí praktické a užitečné využití. Nenechte si ujít šanci získat tento skvělý kousek pro vaši zahradu ještě dnes!

VÝHODY:

- Struktura s dvojitou stěnou
- Vyrobeno z jedinečného materiálu EVOTECH
- Střešní krytina zpevněná ocelí
- Robustní dvojité dveře
- Stěny, do kterých lze vrtat
- Vysoký strop
- Přední, zadní a boční větrací otvory
- Zajišťovací systém z ušlechtilé oceli (zámek není součástí dodávky)
- Podlaha s dlouhodobou životností a vysokou nosností

×

TOP